Blog

Miło mi powitać Ciebie

Chcesz zmienić swoją sylwetkę, poprawić zdrowie, urodę lub kondycję? Zapraszam! Pomogę Ci wdrożyć zdrowy styl życia, byś osiągnął swój cel na stałe. Nie obiecam Ci cudów. Nie sprzedam Ci magicznych pastylek, koktajli, napojów. 

Wywiad dla portalu LM.PL

Dietetyk, autorka książek i mama dwójki dzieci. Marzena Pałasz od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem zdrowego trybu życia. Znajduje też czas na prowadzenie różnego rodzaju projektów, ostatnio z powodzeniem współorganizowała drugą edycję „Aktywnie Zmieniaj Siebie”. 

Zmiana zaczyna się w głowie

Czy warto starać się walczyć ze swoimi słabościami wciąż, od nowa. To takie trudne. Bo mimo, że wiesz, że to złe, to znowu to robisz, cokolwiek to jest (dojadanie, słodyczoholizm, nieregularność, objadanie się, sięganie po przekąski, brak ruchu,…,…). 

Bananowe placuszki

Lubię poranki ale tylko wtedy, kiedy nie muszę się spieszyć. Jednak nawet gdy mam mało czasu, nie zapominam o śniadaniu. Jedno z ulubionych śniadań zarówno moich jak i moich dzieci to- placki z banana i jajka! To najszybsze i przepyszne placuszki! 

Gościnnie na Przystanku Niedźwiedź – podcast

Zapraszam do inspirującego miejsca- podcast Przystanek Niedźwiedź.  W podcastach Robert „Niedźwiedź” porusza wątki związane z jego niesamowitą przemianą (schudł 50kg! i zakochał się w bieganiu). 

Jak być na diecie i nie zwariować

Bycie fit w ostatnim czasie stało się niezwykle modne. Coraz częściej staramy się wybierać świadomie żywność, czytamy nowinki dietetyczne, interesujemy się co jest zdrowe, a czego lepiej unikać.